RM TMK105 BJ224KV-F TAIYO YUDEN
RM TMK105 BJ224KV-F Images
Please contact us for more photos of RM TMK105 BJ224KV-F
Part Number RM TMK105 BJ224KV-F
Manufacturer TAIYO YUDEN
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.22uF 25V X5R 10% SMD 0402 85\u00b0C Paper T R